ביטוח נסיעות לאוסטרליה

כמו כל נסיעה לחו”ל, גם כשטסים לעבוד באוסטרליה חשוב לעשות ביטוח נסיעות מתאים

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!אחד היעדים הנחשקים לנסיעות ובעיקר לטיולים ארוכים או טיולים מאורגנים בחו”ל הוא אוסטרליה. אוסטרליה היא יבשת רחבת היקף ועצם היותה נפרדת ומרוחקת הופכת אותה לאטרקטיבית במיוחד, הן משום שבעקבות גודלה העצום יש בה מגוון גדול של נופים (החל ממדבריות, לחופים, להרים ויערות טרופיים) והן משום שמרחקה העצום משאר העולם קורץ למטיילים רבים, וגם למחפשי עבודה באוסטרליה.

קצת על אוסטרליה

אוסטרליה היא יבשת בעלת שתי תרבויות עיקריות: התרבות המערבית של האדם הלבן והתרבות האבוריג’ינית של ילידי המקום. באוסטרליה קיימים שרידים של התרבות האבוריג’ינית הקדומה, כגון ציורי קיר, בורות מים וארכיטקטורה קדומה של ילידי המקום. כך שהשילוב בין המערביות לבין התרבות הקדומה הופך את אוסטרליה ליעד תיירותי מעניין ויוצא דופן.

באוסטרליה שתי ערים מרכזיות שונות באופיין: מרלברו וסידני, ערים אלו אשר נחשבות למטרופולין של היבשת והן חובות בתוכן מגוון אטרקציות מיוחד מבחינת תרבות, אופנה, חיי לילה ועוד. כך ניתן להבין כי ניתן למצוא באוסטרליה את כל מה שמעניין את המטיילים הצעירים. לכן הפכה אוסטרליה בתרבות הישראלית ליעד נחשק לטיולים לאחר השירות הצבאי. זאת מאחר וגודלה עצום ויש בה עושר תרבותי, לכן היא מתאימה במיוחד לטיולים ארוכים האורכים בין חצי שנה לשנה. גם הקירבה שלה לניו-זילנד מעלה את חשיבותה של אוסטרליה כיעד לטיולים ארוכים.

אולם, כאשר מתכננים נסיעה קצרה או ארוכה לצורך עבודה בחו”ל או שהייה, חשוב לדאוג להסדיר את עניין ביטוח הנסיעות. מטיילים צעירים רבים נוטים לבטל את חשיבות ביטוח הבריאות ופוטרים עצמם תחת המנטרה: “יהיה בסדר”, אולם משמעות נסיעה לטיול ביבשת רחוקה וזרה מחייבת נקיטת משנה זהירות. ביטוח נסיעות לאוסטרליה הוא אחד הגורמים החשובים והעיקריים שיש לדאוג לו לפני נסיעה לחו”ל.

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לאוסטרליה

מאחר ואוסטרליה מספקת מגוון עצום של אטרקציות הקשורות בספורט אקסטרים, כמו למשל טיפוס על הרים, רפטינג, צלילה ועוד, על המטיילים לצאת מהארץ עם ביטוח נסיעות מסודר ואף רחב יותר מאשר ביטוח פשוט – כדאי לעשות את הביטוח המקיף הכולל גם חילוץ, אישפוז והחזרים על נסיעה באמבולנס וכדומה. זאת מאחר וכאשר יוצאים לטיול ארוך, אין לדעת באילו תנאים תתקלו, לאיזו סיטואציות תתגלגלו ובעיקר אם אתם חובבי אקסטרים או שמעניין אותכם להתנסות במגוון האטרקציות שמציעה אוסטרליה.

כיצד מוציאים ביטוח נסיעות לאוסטרליה

ישנן חברות ביטוח פרטיות רבות המציאות ביטוח נסיעות, אולם גם המרפאות הכלליות מאפשרות הוצאה של ביטוח בריאות לחו”ל כמו למשל כללית, מכבי ומאוחדת. אולם, כדאי לברר איזה סוג טיול אתם מתכננים ואילו אטרקציות מושכות אותכם, על מנת שתוכלו להתאים באופן אופטימלי את ביטוח הנסיעות לאורח הטיול שאתם מתכננים.

כמה עולה ביטוח נסיעות לאוסטרליה

כאמור, ישנם סוגים שונים של ביטוחי בריאות וכל חבילה כוללת סוג אחר של ביטוח. לכן בהתאם לתנאי הביטוח ייקבע המחיר. פרט חשוב שיש לציין הוא כי רוב סוגי הביטוח מכסים גם עלות של אובדן או גניבה של הציוד איתו המטיילים נוסעים – גם זה פרמטר חשוב כאשר יוצאים לטיולים בחו”ל.

לסיכום, החליטו לכמה זמן אתם נוסעים, בררו איזה סוג טיול אתם מתכננים לבצע ובהתאם לכך בדקו את חבילות הביטוח המוצעות. והכי חשוב- תהנו!

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!