כיצד לדאוג לביטוח נסיעות לניו זילנד

טסים לעבוד בניו זילנד? חשוב לדאוג לביטוח נסיעות מתאים

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!ניו זינלד קוסמת לצעירים רבים המחפשים מקום לעבוד ולבלות בו לאחר השחרור מהצבא. מדינה מבודדת זו, הממוקמת במרחק של כ–2000 ק”מ מאוסטרליה, מהווה יעד נחשק המועדף על ידי מי שרוצים לשלב עבודה עם טיולים. מזג אוויר נפלא, שמורות טבע עוצרות נשימה ומגוון אנושי ססגוני (יותר מ- 80% מארבעה מיליון התושבים בה הם ממוצא אירופאי) הם רק חלק מהסיבות להעדפתה של ניו זילנד.

מי מכם שמתכננים לטוס ולעבוד (אם במכירת מוצרים בעגלות המוצבות בקניונים ובמרכזי קניות אחרים ואם בכל עבודה שהיא) זקוקים לביטוח נסיעות לחו”ל. על מנת להתאים את הפוליסה לצרכים שלכם ולכלול בה כיסויים שיתנו מענה פוטנציאלי סביר ואפקטיבי לרמת הסיכונים שלהם תיחשפו, במיוחד כאשר אתם מתכננים לעסוק בספורט אתגרי, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום זה.

פוליסת ביטוח נסיעות לניו זילנד

על מנת לוודא כי פוליסת הביטוח מעניקה לכם כיסוי מיטבי רצוי ומומלץ לברר גם את נגישותה ואת זמינותה של החברה המבטחת. קווים מנחים אחדים יסייעו לכם בבחירה:

ערכו ביטוח נסיעות לחו”ל אצל חברה שיש לה מוקד ייעוץ וסיוע רפואי טלפוני שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

ודאו כי הפוליסה כוללת גם כיסוי למטען האישי שלכם.

ודאו כי יש בפוליסה כיסוי לחילוץ ופינוי ממקום האירוע אל בית החולים הקרוב ללא הקבלת סכום כספי.

אם אתם מתכננים לעסוק בספורט אתגרי מכל סוג שהוא, דאגו כי ייכללו בפוליסה כיסויים מתאימים לסוגי הסיכונים שאתם עלולים להיחשף אליהם.

ודאו כי הפוליסה כוללת כיסוי להמשך טיפול – ככל שיידרש – בישראל.

דווקא הבלתי צפוי עלול לקרות, לכן דאגו כי הפוליסה כוללת כיסוי למקרים של מחלה, קיצור משך הנסיעה, רעידת אדמה, תאונות אישיות, נזק לצד ג’, מילוט ועוד.

אכן, מה שבטוח – ביטוח

הביטוח אינו מונע, כמובן, מקרים שונים בכלל ומקרים בלתי צפויים בפרט, אבל דווקא בשל חוסר היכולת לצפות מה יילד יום ואי אפשרות לחזות את המצבים שאליהם אתם עשויים או עלולים להיקלע, חשוב לכלול בפוליסת הביטוח כיסוי מירבי ומיטבי למגוון של מצבים.

כאשר אתם שוהים חודשים אחדים בארץ זרה ורחוקה חשוב שיהיה לכם ביטחון כי גם אם יאונה לכם רע, חלילה, ואתם תיקלעו לצרה ולמצוקה, תהיו בטוחים כי אתם מכוסים מבחינה כספית, כך שלא ייפול עליכם “תיק” כבד משאת.

צעירים ישראלים רבים הטסים לניו זילנד לעבוד ולטייל בה נהנים משקט ויכולים להתפנות בראש שקט לעבודה ולבילויים בידיעה כי פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל נותנת להם מענה גם במקרים שבהם ייזדקקו לסיוע בשווי כספי רב.

נציגי החברה יסייעו לכם בייעוץ על אודות סוגי הפוליסות הקיימות, לרבות עצה פרטנית על הפוליסה המתאימה לכם ביותר אם וכאשר אתם מתכננים לטוס לניוזילנד ולהצטרף בה אל צעירים ישראליים רבים שעובדים ועושים בה חיים. בהצלחה!

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!