גיוס עובדים לחו"ל

איך מתבצע גיוס עובדים לחו”ל, מה עושה חברת השמה בחו”ל – כל המידע במדריך הבא

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!חלק מההווי הישראלי הנהוג בשנים האחרונות, בקרב חיילים משוחררים בעיקר, הוא לטוס לעבוד בחו”ל. חלק גדול מהעבודות המוצעות ביעדים שונים בעולם, כמו: ארה”ב, אוסטרליה, ניו זילנד, ספרד, איטליה ועוד, הן בעגלות. בעגלות נמכרים מבחר מוצרים, והעובדים יכולים לרוב לבחור איזה מוצר הם מעוניינים למכור, באיזה עגלה הם רוצים לעבור ואצל איזה מעסיק. לצד עבודה בחו”ל בעגלות ישנן הצעות עבודה נוספות לא בעגלות וגם לא במכירות, כגון: עבודות בחו”ל באבטחה, הובלות, מנעולנות, מכירת ציורי שמן מדלת לדלת ועוד. חברות השמה בחו”ל מבצעות את תהליך הגיוס והקליטה של העובדים, ואנו נדאג לקשר אתכם עם החברות המובילות והרציניות ביותר.

גיוס עובדים לעגלות בחו”ל

עבודות בעגלות אטרקטיביות במיוחד כיוון שהן אינן דורשות ניסיון קודם, קורות חיים מרשימים או הכשרה ארוכה במיוחד. כך שמבחינת המעסיקים, עם ידיעה של מעט מהשפה המקומית, העובדים יכולים להתחיל לעבוד במיידית. מבחינת העובדים, הרווחים והמשכורת המשולמת על עבודה בעגלות יכולים להגיע לסכומים נאים מאוד. רוב הסיכויים כי חיילים משוחררים ללא הכשרה, לא יוכלו להרוויח את הסכומים הללו בעבודה בארץ. לפיכך, עבודות בתחום מכירה בעגלות אטרקטיביות מאוד אצל גברים ונשים אשר סיימו את שירותם הצבאי ומעוניינים לעשות כסף.

עקב הדרישה ההולכת וגדלה, וככל הנראה גדילה זו בעליה מתמדת, של ישראלים לחיפוש עבודה בעגלות בחו”ל, נפתחו חברות כוח אדם שמטרתם העיקרית היא גיוס עובדים עבור בעלי החברות. חברות ההשמה המתמחות בגיוס עובדים לחו”ל, כמו חברות ההשמה בארץ, עוסקות בהשמה נכונה של העובדים המבוססת על הכישורים שלהם, הניסיון והיכולות שלהם.

חברות השמה אלו עוסקות בתיווך בין המעסיק או בעל החברה, היושב לרוב בחו”ל, לבין הצעירים בארץ שהם מועמדים הפוטנציאליים למשרות שהראשון מציע.

חברות השמה בחו”ל

התקשרות עם חברת השמה אשר מגייסת עובדים לחו”ל נוחה גם למעסיק וגם למועסק. מחד, חברת ההשמה יכולה להבטיח למעסיק גיוס של עובדים איכותי ומדויק ולחסוך לו את זמן איתור המועמדים ואף אולי לצמצם גיוס עובדים שאינם מתאימים. מאידך, עבור הצעירים, מספקת חברת ההשמה ליווי צמוד של כל תהליך ההכנה לעבודה. החל מהצגת המשרה והדרישות, דרך סיוע בארגון ויזה או אישורים מתאימים וכלה בסגירת השכר בין המעסיק לעובד החדש.

חברות כוח אדם העוסקות בגיוס לחו”ל אינן עובדות כמובן בהתנדבות, הן מרוויחות עמלות מהמעסיקים שלרוב משלמים על כל איוש של משרה.

חברות אלו הפכו את תהליך גיוס העובדים בחו”ל לקל יותר ונוח יותר למעסיק ולעובד, לפיכך כמות המשרות המוצעת דרך חברות השמה אלו הולך וגדל ואיתו גם מספר הצעירים המעוניינים לעבוד בעגלות בחו”ל ופונים לקבלת הצעות עבודה ולליווי בתהליך המעבר וההיקלטות.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!