דברים שצריך להכין לפני עבודה בארה"ב

כמה פרטים קטנים – שיכולים להתברר כגדולים – היכונו לעבודה בארה”ב

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!על מנת שתוכלו להיווכח, הלכה למעשה, כי ארצות הברית היא, אכן, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, עליכם להיערך מבעוד מועד באופן מתוכנן ומושכל, כדי שתוכלו להפיק ולמצות את שפע ההזדמנויות שעשויות להיקרות לכם בה.

גם הפרטים הקטנים עשויים להתברר כגדולים וחשובים

  • תנאי הכרחי ליכולת לעבוד בארה”ב ללא חשש מפני היתפסות כעובדים בלתי חוקיים הוא – הוצאת ויזת עבודה מתאימה וייעודית. חשוב לציין, כי מי שמתכוון לעבוד בארצות הברית נזקק לשני סוגי אישורים או לשתי ויזות: ויזת כניסה למדינה וויזת עבודה בה. היות שלכל אחד מסוגי הוויזות יש תנאים, התניות ודרישות ייחודיות, חשוב לבקש את הויזה המתאימה לסוג העבודה שאתם מתעתדים לעבוד בה: עובד זמני, שאין בכוונתו להגר למדינה ולהשתקע בה; עובד אשר לצורך עבודתו חייב לשנות את מקומו במסגרת החברה, כגון חברות בינלאומיות שיש להן סניפים בארצות הברית ועוד.
  • על מנת למצוא את הדיל המשתלם ביותר כדאי ומומלץ לוודא כי העסקה כוללת: שיחות ללא הגבלה לטלפונים נייחים וניידים בארצות הברית, אפשרות שליחת מסרונים לכל העולם ללא הגבלה, אפשרות לקיים שיחות לטלפונים בישראל בחיוג ישיר וללא צורך במספרי גישה, מספר טלפון מקומי אשר למתקשרים אליכם מארה”ב יהיה קל להשיג אתכם, כרטיס המאפשר גלישה, שימוש בתכנת ניווט לוויינית, שירות קבלת הודעות ודואר אלקטרוני והכול במחיר נקוב, קבוע ומוסכם מראש, כדי שלא יפתיעו אתכם בחשבונות מנופחים.
  • על מנת שתוכלו לקיים קשר רציף עם הארץ רצוי, כמובן, להצטייד במחשב נייד או בסמארטפון שניתן לגלוש ממנו ברשת האינטרנט. כמו כן, חשוב לוודא כי יש ברשותכם כרטיס סים לארה”ב על מנת שניתן יהיה לקיים תקשורת שוטפת מכל מקום לכל מקום – בתוך ארצות הברית וממנה לישראל. כיום לא ניתן לתאר את עצם היתכנות קיומה של תקשורת בין בני אדם, קל וחומר כאשר הם נמצאים בארצות שונות זו מזו, ללא מכשירים סלולאריים. על מנת להקל, לייעל ולשכלל את התקשורת מומלץ להצטייד באביזר קטן שתועלתו עצומה – סים לארה”ב.
  • למי מכם שלא בקיאים מספיק ברזי השפה האנגלית – במיוחד לאנשי עסקים – רצוי לקחת עמם תרגומון. לא אחת, עסקאות עשויות להירקם או להיפרם בגלל קוצו של יוד, הבנה או אי הבנת משמעותה של מילת מפתח. התרגומון עשוי למנוע מכם זאת.
  • הצטיידו במלאי מספיק של תרופות שאתם לוקחים לכל משך שהייתכם הצפוי. ייתכן כי בארצות הברית לא תמצאו את אותן תרופות תחת אותו שם.
  • שמרו היטב את מספרי הטלפון של מוסדות חשובים בארץ ובארצות הברית, לכל מקרה שלא יקרה.
  • הזמינו כרטיס טיסה רק לאחר שבידיכם ויזה לארה”ב, אישורי הכניסה והעבודה הנדרשים. מאחר שתהליך הנפקת הוויזות עלול לארוך זמן ממושך, לא כדאי לחשק את עצמכם בתאריך שייקבע מראש כל עוד אין בידיכם הוויזות המבוקשות.
  • ודאו מהו שער הדולר על מנת שתקחו עמכם מספיק כסף לכל הדברים שתצטרכו.

שתהיה לכם טיסה נעימה ובטוחה, נחיתה רכה ועבודה משתלמת ומפרנסת.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!