דניאל פינטו

עבדה בארה”ב כחודשיים

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!מי אני ומה שמי

היי, קוראים לי דניאל ואני במקור מחיפה. עבדתי בארה”ב למשך תקופה של חודשיים.

איך הגעתי לעבודה בארה”ב

אז לי תמיד עגלות היו בראש. אחי הגדול עבד שנים בעגלות, ואחרי טיול של שנה בדרום אמריקה, מרכז אמריקה וארה”ב – הבנתי שלפני המעבר לתל אביב והלימודים צריך לעשות את הכסף הגדול. עלתה השאלה איפה ומתי, בהתחלה חיפשתי פרטנר למסע ואחרי חיפושים כושלים הבנתי שאין זמן לבזבז והכריסטמס כבר כאן – כך שאת החוויה הזאת אני אעשה לבד. אז אחרי שבוע וחצי של הדרכות וארגונים בחברה אליה הגעתי דרך וירגו, הייתי על המטוס בדרך לטמפה – ארה״ב!

קצת על העבודה בארה”ב

הגעתי לאזור חדש שנפתח לא מזמן, ואחרי שתמיד שמעתי שההתחלה בעגלות יכולה להיות ממש קשה הצבתי לי יעדים ומטרות ממש ברורים: רציתי להיות הראשונה שתביא את הכוס (מועדון ה- 1,000$), המגבת (מועדון ה- 2,000$) וכמובן את המעטפות הצבעוניות!!

אז עם עבודה קשה, הרבה הדרכות, מעט שעות שינה, ימים טובים וימים פחות טובים ואחרי לא מעט בכי, חיוכים והרבה הרבה אמונה – עמדתי בכל המטרות שהצבתי לעצמי.

למדתי שעולם המכירות הוא עולם עצום וללא גבולות, כל יום לומדים דברים חדשים, פוגשים אנשים, מגלים עצמאות ובגרות ועם עבודה קשה זאת אחת העבודות הכי מספקות שיש. אבל בסופו של דבר לא הייתי עושה את כל זה בלי ההדרכה המעולה שקיבלתי והתמיכה שליוותה אותי לאורך כך הדרך, בכל רגע ושעה. ההדרכות מלמדות אותך בעצם איך להיות איש מכירות תותח, עם שיטות המכירה, ההכפלות וכמובן השישיות והשמיניות.

אז יאללה – אם אתם לא מפחדים מעבודה קשה ומאתגרת זה המקום!

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!