טיפים להוצאת ויזת עבודה לאנגליה

כדי לעבוד באנגליה באופן חוקי יש להצטייד באישור עבודה (במידה ואין לכם אזרחות) – להלן טיפים להוצאת ויזת עבודה לאנגליה

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!אנגליה הפכה עם השנים ליעד בלתי נפרד ממקומות לטייל בהם ומקומות לעבוד בהם. אופציות בחירה לעבודות חדשות גדלות עם הזמן והופכות שוות ערך רב יותר מהרבה עבודות בישראל. סטודנטים וחיילים צעירים מוצאים את עצמם עושים רילוקיישן לאנגליה למען עתיד קרייריסטי טוב יותר.

על מנת להיכנס לאנגליה בצורה לגיטימית וחוקית לכל דבר, יש לעבור סדרה בירוקרטית שתעזור לאדם שרוצה לעבוד או לגור באנגליה להתאקלם בצורה טובה.

תהליך הוצאת ויזת עבודה לאנגליה

הוצאת אשרת עבודה באנגליה היא תהליך שיכול לקחת כמה חודשים, לפעמים חודש ולפעמים שנה, גם מקרים בהם יש בקשה דחופה, עדיין, ההתמודדות מצד הממשלה היא דומה. בכל מקרה, התוצאה עצמה תלויה במבקש הספציפי, אין מקרים דומים כמעט לחלוטין, לכל אחד יש את הבקשה שלו, למה הוא טס, לכמה זמן, מי המשפחה הקרובה שלו שם וכד’. (אפשר לעבור תשאול קצר באתר האינטרנט של ממשלת בריטניה למען הבנה מעמיקה יותר בנושא הויזה וזמני ההמתנה)

מי יכול להגיש בקשה

ויזת עבודה לאנגליה לא מתירה לעובד לחפש עבודה או “לנסות את מזלו”, ברגע שמישהו מגיש בקשה לויזת עבודה, עליו להוכיח איזו עבודה כבר גייסה אותו. כמו כן, עליו לציין כמה זמן הוא מתכוון לעבוד שם וכמובן, מיהם המעסיקים, קחו בחשבון שצוות השגרירות ייצור קשר מול המעסיק שמצפה לעובד.

מעסיקים מגייסים אנשים ממקומות שונים בחו”ל בטענה שהם היחידים שיכולים לעשות את העבודה שהם מחפשים, לרוב, יבקשו מהקונסוליה הוכחות חותכות שאכן מדובר בחיפוש עובד בגזרה הלוקאלית ורק לאחר חיפוש של כמה חודשים, לעבור למדינות אחרות מבחינת חיפושים, אין הקונסוליה לאשר מקרים בהם “חבר מביא חבר”. כמו כן, החל משנת 2008 בה הושמה רפורמה חדשה המבוססת על תכנית נקודות לפיה, ניתן לקבל אישור עבודה לסוגים שונים של עבודות מבוקשות באנגליה. לכל סוג עבודה נקבע רף של נקודות, כאשר אדם שעומד ברף, יוכל להגיש בקשה לקבלת ויזת עבודה.

אין כאן מקום לטעויות, רושם ראשוני מול צוותי השגרירות יכולים להירמס במידה ונאוס את הגשר הראשון שלנו, אם זה לא אמיתי – הם יבינו זאת הרבה לפני מה שאנחנו מדמיינים.

הגשת בקשה לויזת עבודה באנגליה

בזמן הגשת בקשת ויזה לאנגליה יש להסביר כמה וכמה פרטים פרטיים יותר מעבר לפרטים הבירוקרטיים מסביב. פרטים כמו מטרת הנסיעה, לכמה זמן הנסיעה מתוכננת להיות וכמובן שכל הסבר מעמיק (אך לא ארוך מידי) יכול רק לעזור להזדהות המאשר. בנושא של אשרת עבודה (ויזת עבודה) יש לפרט גם על העבודה עצמה, מקום השהות, מעסיקים ושלל פרטים קצת יותר מבוססים למען ההגינות.

לפגישה בקונסוליה הבריטית יש להביא כמה מסמכים שצריכים לעזור לכם:

טופס בקשה (מתורגם בנוסף)

דרכון ישראלי של מבקש האשרה/ויזה

תמונות פספורט (צריך 4, מומלץ יותר בשביל העתקים פנימיים וכד’)

וטפסים נוספים שיבקשו במעמד קביעת הפגישה (כמו שאמרנו, כל פגישה ובקשה היא ספציפית ולכן יש טפסים שונים למלא לרוב)

במידה ומדובר בויזת סטודנט למטרת לימודים באנגליה, האשרה תהיינה לתקופה של הלימודים בלבד, השגרירות לא רואה סיבה לתת הארכות בזמן שמדובר בלימודים ותו לא. למרות שבאותה מסגרת הויזה מקבלים גם שעות עבודה, מספר שעות העבודה הינו מצומצם ולא תמיד מספק לתלמידים שרוצים לממן את עצמם.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!