מדריך קצר להוצאת ויזת עבודה לארה"ב

לפניכם טיפים שימושיים להוצאת ויזת עבודה לארה”ב

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!כל אדם אשר מעוניין להגיע לארצות הברית לכל מטרה שהיא מחויב להוציא ויזה, אחרת לא יוכל להיכנס לארה”ב. כמובן גם שמומלץ למי שמתכוון לעבוד, לבדוק את כל האפשרויות לקבלת ויזת עבודה. אם גם מצאתם משרה מעניינת בארצות הברית, או לחילופין אתם מעוניינים לצאת לארה”ב ולמצוא שם עבודה, זה הזמן לבחון את האופציות בהן אתם יכולים להיעזר לשם הוצאת ויזת עבודה.

יש כמה תשובות לשאלה איך ניתן להוציא את ויזה לארה”ב?

מציאת מעסיק בחו”ל

הדרך הראשונה להוצאת ויזת עבודה בארה”ב, היא למצוא מעסיק בארצות הברית אשר מעוניין בכישורים שלכם. מהרגע בו נבחרתם לעבוד אצל המעסיק, עליו להגיש מכתב כי הוא אכן מעוניין שתעבדו אצלו, מכתב שיועבר היישר אל השגרירות. בכל מקרה בו אתם מחזיקים במקצועות נדרשים והינכם בעלי מיומנות גבוהה אין כל סיבה שלא תצליחו להשיג את הויזה. ישנן מקצועות כמו סיעוד ורופאה, שעבורם הוצאת הויזה מתאפשרת גם אם לא השגתם לעצמכם מעסיק פוטנציאלי.

עבודה בחברה בעלת סניפים ברחבי ארה”ב

רילוקיישן או בעברית הצבה מחדש, מתאפשרת כאשר החברה בה אתם עובדים בישראל, מחזיקה סניפים אחרים בארה”ב. במצב זה הינכם יכולים פשוט לבקש ויזת עבודה בטענה כי אתם עוברים למטרות עבודה והמעסיק בארץ ובחו”ל יידרש להגיש מכתב לאימות הדברים. לכל מעסיק יש מספר ויזות מוגבלות אותן הוא יכול להעניק למטרת רילוקיישן.

עובדים צעירים ללא הכשרה

גם צעירים נטולי ניסיון יכולים להגיע לארה”ב לעבודה חוקית למספר חודשים (עד 4 חודשים). חברות ישראליות הממוקמות בארה”ב, רשאיות להעניק מספר ויזות למספר עובדים מהארץ וכל שהם צריכים זה לפנות רשמית לשגרירות ולמלא את הטפסים הנדרשים.

הפרטים בטפסים

כמו ששמתם לב, ישנן מספר דרכים רלוונטיות באמצעותן הינכם יכולים לקבל ויזת עבודה לארה”ב ולאחר מכן גרין קארד. כל שעליכם לעשות הוא לגשת אל השגרירות ולמלא את הטפסים המיועדים לכך. בטופס תתבקשו למלא פרטים רבים בהתאם לבקשת סוג העבודה וסיבת הבקשה. עוד תתבקשו לצרף מסמכים לבקשה ולהגיש את הכל לשגרירות ארצות הברית בישראל. לאחר הגשת הטפסים, תתבקשו לתאם זמן לראיון אישי בשגרירות במהלכו ישאלו אתכם על הניסיון התעסוקתי שלכם , מקום העבודה אליו אתם מתועדים להצטרף ועוד. קבלת ההחלטה האם להעניק לכם ויזה לארה”ב או לא, תלויה רבות בראיון האישי ובאמינות הפרטים שמסרתם ועל כן חשוב להקפיד להיות אמינים גם בראיון וגם במילוי הטפסים.

אם האנגלית שלכם לא ברמת שיחה וקריאה, הינכם יכולים להיעזר בשירותים אותם מעניקות חברות שונות המסייעות בתחום זה.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!