השכרת דירה בחו"ל

מספר המלצות שילמדו אתכם איך להשכיר דירה במסגרת עבודה בחו”ל

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!טסים לעבוד בארצות הברית בקרוב? בברלין או לונדון אולי? רוצים לשכור דירה, אבל תוהים איך מוצאים אחת כזו, ובכלל, מה חשוב לדעת לפני שמשכירים דירה בחו”ל? אם כן, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לאתר את הדירה המתאימה וליהנות גם מעסקת שכירות הוגנת וטובה. אז קדימה, ארזו את המזוודות ואת הציוד שלכם ובואו נצא לדרך.

כיצד למצוא דירה בחו”ל

כמו בארץ, גם בחו”ל, וכמעט בכל יעד, ישנן דרכים שונות לאתר דירות להשכרה. כדי למצוא דירה להשכרה בחו”ל, ובעיקר בתנאים הוגנים, כדאי לפנות קודם כל למשרדי תיווך מוכרים וגדולים. בכל עיר גדולה ישנם משרדים כאלה, המציעים דירות שונות להשכרה בטווח רחב של מחירים. אלו יכולות להיות דירות להשכרה למשפחות עם ילדים, דירות לצעירים רווקים וגם דירות לכמה שותפים. אפשרות נוספת, היא להיכנס לאתרי האינטרנט השונים, המתמקדים בדירות להשכרה. באתרים אלה מתפרסמות דירות שונות על ידי משרדי תיווך וגם על ידי המשכירים עצמם, בעלי הדירה. אפשר גם למצוא בעיתונים המקומיים מידע על כך וכן בלוחות המודעות.

פנייה אל משרד תיווך מקצועי

במידה והחלטתם לחפש את הדירה בעזרת משרד תיווך, חשוב שתבדקו אילו הצעות יש למשרד הזה ומהם תנאי העסקה מולו. כדי ליהנות מכמה שיותר אפשרויות ובעיקר גם מעסקאות הוגנות, כדאי לכם לפנות למשרדי תיווך גדולים עם סניפים במקומות שונים. משרדים גדולים ומוכרים נחשבים להוגנים ומקצועיים, הם נחשבים לאמינים מאד וניתן למצוא בעזרתם דירות המספקות מענה לכל צורך. חשוב לבדוק מראש מהו גובה העמלה שאותה תידרשו לשלם עבור השירות וקחו זאת בחשבון במסגרת התקציב שלכם. יחד עם נציג מטעמה של החברה תוכלו לבחון מקרוב כמה דירות שונות ולקבל את כל המידע הדרוש לכם.

בחנו היטב את מצבה של הדירה

כשאתם מחפשים דירה להשכרה חשוב כמובן לבדוק כמה דירות שונות ולערוך סקר שוק מעמיק. חשוב לבדוק את מצבה של הדירה לפני שמשכירים אותה, האם יש בה נזקים שונים או תקלות. במידה וכן, חשוב שכל אלה יטופלו על ידי בעלי הדירה. מומלץ, ולפני המעבר, לעבור יחד עם בעל הדירה על הנזקים הקיימים בה ולרשום אותם. חשוב להחתים אותו על מסמך זה, כדי שלא יחייב אתכם בגין תיקונם.

היעזרו במקומיים

אם יש לכם חברים קרובים או אולי בני משפחה, המתגוררים ביעד שאליו אתם מתכננים לעבור, זה הזמן להיעזר בהם. בקשו מהם המלצות על אזורים שיכולים להתאים לכם למגורים וגם המלצות על שכונות טובות. בזמן שאתם בארץ, עוד לפני הנסיעה, בקשו מהם “לפקוח עיניים” ובמידה והם שומעים על דירות טובות להשכרה, שידאגו לעדכן אתכם לגביהן.

קראו את האותיות הקטנות

לפני שאתם חותמים על חוזה השכרת הדירה, הקפידו לקרוא את כל התנאים המוזכרים בו וכן גם את האותיות הקטנות. אם אתם צריכים קצת זמן, בקשו מבעלי הדירה לשלוח לכם את החוזה כמה ימים לפני מועד החתימה כדי שתוכלו לעבור עליו בזמנכם הפנוי וללא לחצים מיותרים. בקשו גם ממישהו קרוב אליכם לקרוא אותו ובמידת הצורך כתבו בצד הערות, עליהן תוכלו לדון עם בעל הדירה במועד החתימה.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!