טיפים להוצאת ויזת עבודה לאוסטרליה

כדי לעבוד באוסטרליה באופן חוקי יש להצטייד באישור עבודה – מדריך קצר יסייע לכם להוציא ויזה לעבודה באוסטרליה

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!זה מכבר הפכה אוסטרליה ליעד נחשק עבור ישראלים רבים בכלל ועבור צעירים לאחר שחרורם מהצבא בפרט. חברות רבות מציעות אתגר אטרקטיבי בעבודה משתלמת בעגלות באוסטרליה. במרכזי קניות ובקניונים גדולים מוכרים ישראלים מוצרי קוסמטיקה וטיפוח תוצרת כחול לבן (ובפרט מוצרי ים המלח), מיישרי שיער, אביזרי אופנה ועוד. היתרון של עבודה באמצעות חברה חוקית ומסודרת הוא שהיא מסייעת להשגת אשרת עבודה למדינה – הנקראית גם ויזת עבודה.

הוצאת אשרת עבודה באוסטרליה

דווקא בשל ההקפדה היתרה של שלטונות ההגירה האוסטרליים על זהותו של כל מי שמבקש להיכנס לארץ, תוצאה של חשדנות וחשש מחדירתם של מסתננים לא רצויים, חשוב לבצע את תהליך הבקשה באופן נכון ותוך גילוי נאות של כל הפרטים.

אם אתם רוצים להיות שקטים, סמוכים ובטוחים כי אתם נוקטים את הצעדים הנדרשים הנכונים להשגת ויזת עבודה, רצוי ומומלץ להסתייע בשירותיה של חברה המתמחה בהשגת אישורי שהייה נדרשים לכל מטרה שהיא בכלל ולעבודה בפרט.

ויזת עבודה ניתן לקבל לתקופה קצרה (שבה מותר לשלב גם חופשה ופעילויות נופש שונות ולבקר משפחה וחברים) או ארוכה. עם זאת חשוב לדעת כי לשלטונות ההגירה שיקול דעת בלעדי לאישור בקשות או לדחייתם, כמו גם לקציבת משך השהייה באוסטרליה.

איך להוציא ויזת עבודה לאוסטרליה

חשוב להצטייד בטופס בקשה מתאים, בתמונה עדכנית מחצי השנה האחרונה לכל היותר, מסמך המעיד על תשלום אגרה, מכתב ממקום העבודה בישראל ששולח אתכם (במידה שאתם נשלחים מטעמו) ומכתב הזמנה ממקום העבודה באוסטרליה שקולט אתכם ומעיד כי מטרת הגעתם היא, אכן, לצורך עבודה.

בטופס הבקשה תידרשו לפרט באופן מלא ומפורט את סוג העבודה שתם אמורים לבצע. תידרשו לצרף טופס רפואי (שמספרו 26) מרופא השגרירות המאשר כי אתם במצב בריאותי תקין ולהציג מסמך המאשר כי רכשתם ביטוח לתקופת השהייה.

כדי שהפעם הראשונה לא תהיה הפעם האחרונה…

כשם שאין אפשרות שנייה להותיר רושם ראשון – ודאי רושם חיובי – כך אין אפשרות לגילוי בלתי נאות, הואיל ובמידה שהנתונים שמסרתם אינם נכונים, בין אם בכוונת מכוון (במקרה הגרוע) ובין אם, לרוע מזלכם, בשוגג, הבקשה שלכם עלולה להיפסל על הסף. כמו כן, אם וכאשר תיתפסו, חס וחלילה, עובדים באוסטרליה ללא ויזת עבודה אתם צפויים לגירוש מיידי מהמדינה ולשלילת הזכות להיכנס אליה בעתיד.

אשר על כן, יש חשיבות שעשויה להתברר כמכרעת למילוי נכון וקפדני של כל פרט בטופס הבקשה. כאשר אתם מסתייעים לשם כך בשירותיה המקצועיים של חברה האמונה על נושא הגשת ויזות וליווי צמוד של המבקשים להסתייע בה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם עושים את כל מה שמתבקש וצריך להיעשות במסגרת הגשת בקשה לקבלת ויזת עבודה באוסטרליה.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!