למה כדאי לעבוד בניו זילנד

בואו לגלות למה כדאי לכם לחפש עבודה בניו זילנד

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!נכון, ניו זילנד היא לא היעד הראשון עליו חושבים כשמחפשים עבודה בחו”ל, וסביר להניח כי מודעות בסגנון דרושים עובדים בארה”ב, באנגליה, במדינות אחרות באירופה או אפילו באוסטרליה השכנה (שכנה יחסית, שכן המרחק בין אוסטרליה לניו זילנד הוא כמעט כמו המרחק בין תל אביב לרומא) קורצות לישראלים יותר מאשר מודעות המפרסמות כי דרושים עובדים בניו זילנד, אולם בכל זאת יש לא מעט תשובות משכנעות לשאלה “למה לטוס לעבוד בניו זילנד?”.

עבודה בניו זילנד – בגלל השקט

ניו זילנד היא אחת המדינות השקטות ביותר בעולם, ולמעשה יש הרואים בה שם נרדף לשלווה – בזכות העובדה שמדובר במקום מרוחק מאוד ממדינות אחרות (כאמור, אוסטרליה השכנה נמצאת במרחק של כ- 2,000 ק”מ) והאופי הנוח והנינוח של תושבי האיים המרכיבים את המדינה.

עבור ישראלים המגיעים לניו זילנד ממקום שהוא אולי ארץ זבת חלב ודבש אבל גם ארץ המולה ובלגן, השקט הוא חוויה רבת עוצמה ובהחלט כדאי להתנסות בה, ולו לפרק זמן מוגבל של מספר חודשים (אם כי עבור מי שמשתוקק למעט שלווה החזרה אל הרעש האינסופי בישראל עלולה להיות קשה).

בגלל הריחוק מהארץ

טיסות לניו זילנד מישראל אורכות לפחות 20 שעות ובמקרים רבים, לנוכח עצירות הביניים ההכרחיות, אפילו כמה וכמה שעות יותר – כך שמי שנענה למודעת דרושים עובדים בניו זילנד ומגיע לאוקלנד או ולינגטון (או למקומות אחרים במדינה) מוצא עצמו רחוק מאוד מאוד מישראל.

יש שיגידו שהריחוק הוא חיסרון, אולם יש גם לא מעט ישראלים שמבחינתם המרחק הוא דווקא יתרון, ואפילו משמעותי, שכן לפעמים צריך להתרחק ממציאות מסוימת כדי לראות אותה בצורה יותר מדויקת, על היתרונות והחסרונות בה, כדי לדעת אם באמת רוצים לחיות בה או שמוטב לחפש אופציות אחרות.

האם דרושים עובדים בתחומים נוספים על מכירה בעגלות

כן, בניו זילנד בהחלט דרושים עובדים גם בתחומים אחרים ולא רק בלהיט של העבודה בחו”ל, מכירת מוצרים שונים (בעיקר בתחום הקוסמטיקה) בעגלות המוצבות בקניונים.

אופציה מצוינת למי שטרם רכש מקצוע וצבר ניסיון בתחום ספציפי היא עבודה באחת החוות החקלאיות הרבות הפזורות בשני האיים הגדולים המרכיבים את ניו זילנד. בניגוד לתדמית הקשוחה של החוואים, אלה של ניו זילנד מאירים פנים ומעניקים תנאי עבודה נעימים למדי, וגם העבודה עצמה אינה קשה יתר על המידה. בנוסף, מי שבוחר בעבודה בחווה נהנה גם ממגורים במקום פסטורלי במיוחד וחיבור אמיתי לטבע באחד המקומות היפים בעולם.

מי שכבר נמצא בעיצומה של קריירה בתחום זה או אחר יכול אף הוא לנסות את מזלו בעבודה בניו זילנד: למדינה המפותחת בעלת הכלכלה המתקדמת דרושים עובדים מיומנים במגוון תחומים. על מנת לקבל תושבות קבועה יש צורך לעבור הליך בירוקרטי לא פשוט, אולם למי שאוחז במקצוע נדרש ישנם סיכויים טובים להשיג את האישור המיוחל וליהנות מכל היתרונות של עבודה בניו זילנד במקצוע שלו.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!