מורן ורטהיים

עבדה 9 חודשים באוסטרליה וכחצי שנה בגרמניה

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!מי אני ומה שמי

היי, אני מורן, עבדתי כ-9 חודשים באוסטרליה ובפעם השניה שלי של עבודה בחו”ל עבדתי בגרמניה.

איך הגעתי לעבודה בגרמניה

לאחר 9 חודשים באוסטרליה חזרתי הביתה וידעתי שזה רק ממש לתקופה קצרה. כעבור מספר חודשים ההחלטה נפלה: גרמניה היא היעד הבא שלי! הגעתי לגרמניה באוקטובר לזמן המושלם – כריסטמס 2012! היו לי קצת חששות לפני, מה אעשה עם השפה? איך יהיו האנשים? הקניונים? המכירות? ומכך שהאזור חדש עבורי.

קצת על העבודה בגרמניה

כבר עם הנחיתה בשדה התעופה החששות נמוגו! מנהלת המרחב אספה אותי לבית חמים ונעים ומשם – כריסמס אמיתי! שלג, סנטה קלאוס, שירי חג המולד בקניונים, עצי אשוח, קישוטים מטורפים בקניונים והכי חשוב – הקניונים מלאים באנשים, ברמה שיש תור של שעה וחצי לשירותים! כמויות מטורפות של קיטים שנמכרים כל יום, הדגמות, מכירות, סיילים מטורפים ועוד כמה מכירות Dead Sea גדולות. כמובן שעם זאת הגיע שיא יומי חדש – והכי חשוב, ביורו – המטבע החזק ביותר.

בגרמניה הכל חדש וטרי, “מקום שלא ראה שיין מימיו”. פשוט כל כך קל לעשות כסף! הדגמה קצרצרה והופ מכירה שמתגלגלת למכירת ענק! משובים, הדרכות, ימי חופש משותפים, מסעדות, אטרקציות, שופינג וכסף המוןן כסף! אין שום מחשבה – פשוט תבחרו בעבודה בגרמניה!

“כל מה שאנחנו זו תוצאה של מחשבותינו” זו העונה השנייה שלי והמטרה היא ברורה, לחסוך כסף – והרבה! אז גם אם יש יום שמתחיל קצת קשה או נתקע באמצע, חשוב להמשיך. זה לא נגמר עד שזה לא נגמר… לתת בראש עד הדקה האחרונה והתגמול תמיד מגיע ובגדול!

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!