נעמה מהצרי

עבדה בניו זילנד כשלושה חודשים

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!מי אני ומה שמי

היי, נעים מאוד, אני נעמה, במקור מפרדס חנה, עבדתי שלושה חודשים בניו זילנד, חודשיים מתוכם באזור המילטון וחודש בכרייסטצ’רץ’.

איך הגעתי לעבודה בניו זילנד

ובכן, לאחר שנה של שתי עבודות במקביל (מלצרות ומועדפת) ושנה ללא חיים כמעט, החלטתי שהגיע הזמן לפרוש כנפיים ולמצוא עצמי בחו”ל. הטיול הגדול של אחרי הצבא – מיד חשבתי על ניו זילנד כיעד לטיול שלי, ואז עלה הרעיון! עגלות, עגלות, עגלות – רק כך אוכל לממן עוד אלף ואחת דברים כשאגיע חזרה לארץ. מצאתי עבודה דרך וירגו, ומהרגע הראשון שנפגשתי עם נציג החברה, הבנתי שהנה היעד הבא שלי. עברתי הדרכות ועם הרבה התרגשות הזמן עף וכבר אני על טיסה של 22 שעות לניו זילנד, למקום היפה בעולם.

קצת על העבודה בניו זילנד

חשוב לי לציין כי ההתחלה עבורי הייתה מאתגרת ונתקלתי בקשיים, אבל ההסתגלות לא איחרה להגיע ואיתה הלמידה של להתמודד עם הקושי ולממש את המטרה שלשמה באתי. בשבילי עולם העגלות זה עולם מדהים, לא רק כי זו העבודה הכי משתלמת ומתגלמת בעולם (תרתי משמע) אלא כי למדתי על עצמי המון ועמדתי בסיטואציות שלא חשבתי שאי פעם אמצא בהם. הכרתי פה אנשים מדהימים, שהם כמו אחים בשבילי. עבודה בעגלות זה לא רק עבודה, הגעתי לחברה משפחתית עם אנשים מדהימים ואיכותיים! שעוזרים אחד לשני, שמרימים אותך 24/7 כשצריך, וכן, זוהי בהחלט פסקת התודה שלי. את התודה הבאה שלי אני רוצה לתת למנהל הראשון שלי בניו זילנד, שנתן עבורי את הנשמה ולא ויתר לי לרגע… וכמובן, תודה סופר ענקית למנהל השני שלי, שאין לי בכלל דרך לתאר את כמות הקסם שיש בו ואת ההשקעה שלו בי ובשאר העובדים. בקיצור, משהו טוב קורה בכרייסטצ’רץ’.

אין סוף למידה ללמידה, לחוויות ולכמות הכסף שאפשר לעשות פה! אנרגיות, כיף ותנאים מטורפים. רק להאמין והשמיים הם הגבול!

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!