עבודה בקניונים בחו"ל

עבודה בעגלות בקניונים בחו”ל היא משרה משתלמת ופופולארית – סוד ההצלחה טמון בכם!

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!כמעט בכל מרכזי הקניות העמוסים ובקניונים הגדולים והמפוארים ברחבי אירופה, קנדה, ארה”ב, אוסטרליה וביעדים החמים במזרח הרחוק – תמצאו את העגלות המפורסמות, בהן מוכרים מוצרי ים המלח, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, פריטי אופנה, צעצועים ועוד. לקניונים יש מקום של כבוד בענף העבודות בחו”ל. עבודה בחו”ל בעגלות ובדוכני מכירה הפזורים בקניון נחשבת לרווחית, מהנה, מאתגרת ומחשלת.

בכל עיר גדולה ותיירותית בחו”ל ניתן למצוא כמה מרכזי קניות מסחריים גדולים, ובמהלך השבוע הקניונים הומי מבקרים. מתבגרים, נשים וגברים, משפחות ותיירים רבים מגיעים לקניון המקומי לא רק כדי לקנות, אלא כדי להסתובב ולבלות. לפיכך, עבודה בקניונים בחו”ל חושפת את העובד לאלפי אנשים מדי יום שהופכים לקהל יעד פוטנציאלי.

מכירה בעגלות בקניונים בחו”ל

באופן טבעי, עבודה לישראלים בקניונים בחו”ל תהיה קשורה למכירות. העבודה הנפוצה בקרב צעירים היא עבודה בעגלות. חלק קטן מהעגלות ניצב בתוך חנויות גדולות השוכנות בקניון, אך רובן המוחלט ניצב בחלל הקניון עצמו. בעגלות עליכם לתפוס את תשומת ליבם של העוברים ושבים, להדגים להם את פעולת המוצר וכמובן למכור אותו. מכיוון שהקניון מלא בגירויים ובאטרקציות למבקרים, עליכם לבלוט בשטח כדי להצליח לעניין את הלקוחות. כשהעגלה ממוקמת בתוך חנות קל יותר ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים, אבל קהל היעד שנחשפים אליו גדול פחות. חלק גדול מההכשרה שמעבירות החברות עוסק באופן הפניה הנכון ללקוח. כמעט כל העובדים מעידים כי הימים הראשונים היו קשים, והפניה לאנשים זרים היתה מגושמת ומביכה, אבל עם הזמן התהליך הופך טבעי מאוד. חיוך, כמה מילות נימוס וביטחון עצמי עושים בד”כ את העבודה ומאפשרים למוכר להמשיך לשלב הבא – הדגמת המוצר.

כמעט כל עבודה בעגלות בחו”ל בקניונים דורשת הדגמה כלשהי של דרך פעולת המוצר. כשמדובר במוצרי קוסמטיקה של ים המלח, המוצר הכי נפוץ בעגלות, ההדגמה כוללת שימוש בתכשירים השונים על עור הלקוח/ה. כשהמוצר הוא צעצועים, אביזרי חימום, אביזרי אופנה או קישוטים לבית ההדגמה הופכת פשוטה בהרבה, ולמעשה כוללת רק הצגה של אופן הפעלת המוצר.

השלב הבא, ואולי החשוב מכולם, הוא המשא ומתן על המחיר. גם לעניין זה מוקדשות לא מעט שעות הדרכה, והן ילמדו אתכם מאיזה מחיר להתחיל, כמה מותר לרדת במחיר ואיך כדאי להציג את הדברים. ככלל, בזמן עבודה בקניונים כדאי לזכור שאמריקאים אוהבים מאוד סיילים ומבצעים, והצעה של מבצעים בסגנון 1+1 בחצי מחיר או 2 מוצרים והשלישי במתנה יעשו לא פעם את ההבדל בין מכירה להתחמקות לקוח.

קניונים ומרכזי קניות בחו”ל

מרבית חברות העגלות בחו”ל פועלות בקניונים המרשימים והגדולים הפזורים ברחבי מעצמת העל – הלא היא ארצות הברית של אמריקה. אמנם ארה”ב היא מדינה ענקית ויש בה מקום לאלפי חברות, אולם יש תחרות גדולה על הקניונים המבוקשים ביותר. אך שלא תתבלבלו לחשוב כי עבודה בקניונים בחו”ל היא אך רק עבודה בעגלות בארה”ב. תוכלו למצוא עבודה בקניונים באירופה, או ביעדים אקזוטיים ופראיים כמו אוסטרליה, ואפילו עבודה בקניונים במזרח הרחוק – מה דעתכם לשלב טיול אחרי צבא עם עבודה בקניונים או מרכזי קניות בתאילנד?

חשוב מאוד בעת השיחה עם נציג החברה לשאול לשמות הקניונים הספציפיים בהם עובדת החברה, ולברר באמצעות האינטרנט או מכרים בעלי ניסיון מה טיבם. ככל שהקניון גדול יותר, ממוקם באזור מרכזי יותר ויש בו חנויות פופולריות יותר – כך הוא הופך ליעד טוב יותר לעבודה בחו”ל. אם מדובר בקניון גדול מספיק עשויות להיות בו עגלות של יותר מחברה אחת.

בעת עבודה בקניונים בחו”ל חשוב לזכור כי יש כללים המחייבים את כל עובדי הקניון. מכירה אגרסיבית מדי, התנהגות קולנית או לכלוך הסביבה עלולים להביא לקנס כספי ואפילו לגירוש העובד או החברה מהקניון. לפיכך, כדאי לשמור את עודף המרץ לבילויים שאחרי שעות העבודה.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!