חופשה עם עבודה בארה"ב בכל עונות השנה

איך משלבים חופשה עם עבודה בארה”ב בקיץ, בחורף, בסתיו או באביב?

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!ארצות הברית היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ולכן ניתן למצוא בה המון אפשרויות בילוי, יעדים תיירותיים ואטרקציות מיוחדות. בנוסף, ארצות הברית מעלה על נס את העבודה ומבססת חלק ניכר מהתרבות המקומית על שאיפה לרווחים ויעילות. כתוצאה מכך, שילוב עבודה וחופשה בארצות הברית אינו יוצא דופן והוא אפילו נתפס בתור חלק בלתי נפרד מהמנטאליות המקומית. אך כיצד עושים זאת בצורה נכונה ומה כדאי לדעת לפני שמחליטים לצאת לחופש?

עוד לפני שבוחנים את יעדי החופשה ומזמינים כרטיסים, יש להביא בחשבון את המשמעות הכלכלית של יציאה לחופשה. רצוי לוותר על חופשה בתקופת חג המולד בה המכירות עולות באופן משמעותי, להכיר את לוח הזמנים של שאר החגים ולבדוק גם ימי זיכרון או ימים בהם האתרים הגדולים סגורים. בנוסף, עובדים הנמצאים בארצות הברית לתקופה מוגבלת מעדיפים ברוב המקרים לנצל את הזמן הפנוי למנוחה. השאיפה של שילוב עבודה וחופשה בארה”ב היא לשמור על הרווחים הקיימים ולא לבזבז את כל הכסף באופן בלתי מבוקר.

חורף: חופשת סקי במגוון יעדים

רצוי לבצע חלוקה של שילוב עבודה וחופשה בארה”ב לפי עונות השנה, ולהתחיל דווקא בחורף. זו העונה בה רוב חלקי המדינה נצבעים לבן ובה גם נפתחים אתרי הסקי המובילים. יש מגוון עצום של אתרי סקי ברחבי ארצות הברית, המתאימים גם לגולשים מתחילים וגם למתקדמים. אל אתרי הסקי ניתן להגיע לבד, עם בן זוג או עם המשפחה. ההתמצאות בתוך אתרי הסקי פשוטה וברוב המקומות תשמחו למצוא גם בר מקומי, מועדון בילויים וכמובן קניונים וחנויות מזכרות. אתרי סקי הם חוויה בלתי נשכחת עבור ישראלים שעובדים בארצות הברית.

אביב: התקופה המושלמת לטיולים רגליים

כמו במקומות אחרים בעולם, גם בארצות הברית נחשבים חודשי האביב לנעימים ולמפנקים ביותר. כדאי לנצל את מזג האוויר ולצאת לטיולים רגליים באיזור העבודה, במדינות שכנות או בערים המוכרות של ארצות הברית. מחירי הטיסות והנסיעות לארה”ב יורדים בתקופת האביב, אך מזג האוויר הוא אידיאלי לכל הגילאים. בנוסף, היתרון של טיולים רגליים באביב הוא שניתן לצאת לחופשה בעלויות יחסית נמוכות.

קיץ: מטיילים עם כל האמריקאים

אמריקאים מרכזים את החופשות שלהם בתקופת הקיץ. מזג האוויר בחודשים יוני, יולי ואוגוסט לא חם כמו בישראל, אך רצוי לשלב בתוך הטיולים והחופשה גם ביקור בפארקים צבעוניים ובאתרים הכוללים בילוי במים. כמעט בכל איזור בארצות הברית יש פארק שעשועים גדול המתאים לילדים ולמבוגרים. המאפיין העיקרי של חופשה בארצות הברית במהלך הקיץ הוא מפגש עם תיירים מכל רחבי העולם, אך לא תמיד מדובר על חיסרון. האווירה המשוחררת של הקיץ תורמת לטיול ומייצרת חופשה מהנה.

סתיו: הזדמנות לגלות תחביבים חדשים

תקופת האביב לא מזוהה עם ענף התיירות ובה מעדיפים רוב המקומיים להוריד פרופיל. עם זאת, מי שעובד בארצות הברית ומעוניין לשלב טיולים לא יכול להרשות לעצמו לוותר. חודשי הסתיו הם תקופה מצוינת לגלות תחביבים חדשים, להיכנס לאחד מבין מאות המוזיאונים המפוארים של ארצות הברית או לבקר בהצגות ובסרטים. את תקופת הסתיו רצוי להעביר במקומות סגורים ומקורים ולהיערך למזג אוויר דינאמי.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!