עבודה תוך כדי לימודים בחו"ל

לימודים לצד עבודה בחו”ל, או עבודה לצד לימודים בחו”ל – שתי חוויות בחבילה אחת

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!צעירים רבים בוחרים ללמוד בחו”ל במסגרות אקדמיות מוכרות ונחשקות. לא מעט סטודנטים ישראלים בחו”ל נדרשים לעבוד כדי לממן את לימודיהם ואת הוצאות המחייה שלהם – במלואם או את חלקם. עבור רבים מהם, שעות הלימוד הרבות מחייבות ומאלצות אותם לבחור בעבודות שניתן לעסוק בהן בשעות משתנות, גמישות ושניתן להרוויח בהן שכר גבוה. אחת העבודות הזמינות והמשתלמות בכלל ולסטודנטים הלומדים בחו”ל היא עבודה בעגלות בקניונים ובמרכזי קניות, בהן מוכרים מוצרים של חברות ישראליות שונות. רבים מהסטודנטים בחו”ל מכירים את המושג עבודה בעגלות. כמו כן, משרות מכירה נוספות, כגון בשיטת “דלת-לדלת” מהוות אופציה משתלמת לעבודה רווחית וגמישה, אותה הם יכולים לשלב עם לימודים בחו”ל.

על מנת לא להיטרף במלתעותיהם של שועלים ושל שאר נוכלים, שרלטנים ונצלנים, רצוי ומומלץ לעבוד באמצעות חברה מוכרת, ידועה ומסודרת, אשר עבודה במסגרתה ובאמצעותה מבטיחה כי תקבלו לא רק את השכר הראוי והמגיע לכם אלא גם תנאים נלווים והטבות שונות, אווירה משפחתית ותחושה שאתם נמנים עם חברה שיודעת להעריך, לכבד ולתגמל את עובדיה המסורים.

עבודה בשעות גמישות ללימודים

היות שסטודנטים יודעים את מערכת שעות הלימודים מראש, הם יכולים להתארגן בסידור עבודה, שבו יוכלו לשלב עבודה תוך כדי לימודים. שעות הפתיחה של הקניונים המרכזיים שבהם ניצבות העגלות כוללות, כמובן, גם את שעות הערב המאוחרות, כך שמי מהסטודנטים שעיקר לימודיהם הוא בשעות היום (רובם ככולם) יכולים לבחור את שעות הערב כשעות הנוחות והמועדפות לעבודה.

עבודה נוחה ורווחית במהלך הלימודים

היות שלא מדובר בעבודה פיזית, עבודה המתבצעת במקום מקורה, סגור, ממוזג היטב- קר בקיץ וחם בחורף- ניתן להתמיד בה ככל שיידרש. מדובר בעבודה נוחה למדיי, קבועה לפרק זמן מוגדר ומוסכם, המאפשרת להרוויח סכום מכובד ונאה, אשר סטודנטים בישראל יכולים רק לחלום עליו או לקנא מי שמרוויחים אותו.

לימודים, עבודה, ופיתוח קשרים חברתיים

עבודה תוך כדי לימודים מאפשרת לגוון ולהעשיר את חוויית השהייה בחוץ לארץ. עבודת המכירה בעגלות מזמנת מפגשים אנושיים מעניינים ומרתקים. היא מאפשרת לכם לשכלל את כישורי השיג והשיח עם אנשים, לבחון את כוח השכנוע שלכם, לחוות תחושה של הצלחה וסיפוק ותוך כדי כך גם לבלות, להתאוורר, להחליף את אווירת הלימוד הכבדה במגע אנושי קליל יותר.

לממן לימודים בחו”ל באמצעות עבודה בחו”ל

סטודנטים רבים ובהם אלה השוקדים על לימודי רפואת שיניים בחו”ל, מקצוע קשה ותובעני מאין כמוהו, מצליחים לממן את לימודיהם באמצעות עבודה בעגלות. על מנת להסדיר מבעוד מועד את העבודה, רצוי ומומלץ להתקשר עם נציגי החברה מבעוד מועד, לפני היציאה ללימודים בחוץ לארץ, על מנת לקבל את כל המידע הדרוש והרלוונטי, לשוחח עם סטודנטים אחרים שעובדים בעבודה זו ולשאול אותם על השילוב בינה ובין הלימודים.

כמו לפני חתימה על כל חוזה רצוי לקרוא היטב את האותיות הקטנות, כדי לא להיקלע לאי נעימות בגלל אי בהירות או מחלוקת על סעיף כל שהוא. ככל שתבואו מוכנים יותר ויודעים בפני מה אתם עומדים, כך ייקל עליכם להשתלב בעבודה שאותה תוכלו לשלב עם לימודיכם.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!