עבודות זמניות בחו"ל

מחפשים עבודה זמנית בחו”ל? הצטרפו לאלפי ישראלים שכבר מצאו עבודה! אילו עבודות זמניות מוצעות לישראלים בחו”ל – כל המידע במאמר הבא!

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!צעירים ישראלים רבים עוברים את אותו מסלול מוכר, בו הם מתגייסים לצבא, משתחררים, מחפשים עבודה מועדפת טסים לטיול ארוך בחו”ל או משלבים טיול עם עבודה בחו”ל – בנסיון “לעשות את המכה” ולחסוך כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן.

עבודות זמניות, שבארץ היו נתפסות בעינינו כלא מכניסות, מושכות צעירים רבים מדי שנה עם הצעות מסנוורות שקשה לעמוד בפניהן. פעמים רבות, אותם צעירים חוזרים אף לעבוד בפעם השניה והשלישית בחו”ל, מטיילים, חוסכים, מבזבזים וצוברים המון חוויות.

מגוון עבודות זמניות בחו”ל לצעירים

קיים מגוון רחב של עבודות פופולאריות וזמניות לישראלים בחו”ל, כולן בעלות אופי של עבודה זמנית עם פוטנציאל הכנסה גבוה.

העבודות המוכרות ביותר עבור ישראלים הן כמובן ב”עגלות”. עבודה זמנית בחו”ל בעגלות היא במעין עמדות מכירה ניידות המוצבות בקניונים ובמרכזי קניות. המוכרים מנסים לשדל לקוחות מזדמנים ולפתותם לנסות את המוצר שהם מוכרים, בין אם זו מסיכת בוץ מים המלח לעור הפנים או בייבי-ליס תוצרת סין.

ישנם צעירים אשר מעדיפים תחום עבודה לא במכירות, ובוחרים לעבוד כמובילים. זהו תחום עתיר עבודה בייחוד עבור משתחררים טריים, אך זו עבודה פיזית וקשה.

מי שחולם על הכסף הגדול במכירות, אך לא מעוניין לעבוד מאחורי דוכן יום שלם בקניון, יוכל לבחור בעבודה בחו”ל בשיטת המכירות DOOR2DOOR – בדרך כלל מוכרים ציורי שמן כאשר עוברים מבית-לבית, בשכונות אמידות ובאיזורים יוקרתיים. המשכורת מחושבת על-פי עמלות מסך המכירות בכל יום.

יוצאי יחידות קרביות ומאבטחים בעברם, אשר מעוניינים לגעת במעט “אבק כוכבים”, יכולים להציע את עצמם כמאבטחי אישים של פיגורות נחשבות בחו”ל ויכולים להרוויח שכר גבוה יותר ככל שהפיגורה חשובה יותר או מפורסמת יותר.

עבודה זמנית אך רצינית

למי שחולם על עבודה זמנית בחו”ל, שהיא קצת יותר רצינית ומעשירה, מוצעות מספר משרות מרתקות. לנשים צעירות שמוכנות להעתיק את מקום מגוריהן לטווח הרחוק, וניחנות בחיבה רבה לילדים, קיים ביקוש רב לעבודה כאו-פר במשפחות יהודיות בתפוצה. האמריקאים מכירים את זה יותר בתור “נני”. היתרון בעבודה זו הוא החיסכון בשכ”ד שכן האו-פר מתגוררת בבית המשפחה. אך גם כעבודה זמנית, זוהי משרה המצריכה מסירות, אחריות ומחויבות.

צעירים שגדלו והתחנכו בתנועות הנוער והצופים בילדותם, יכולים לנתב את כישורי המנהיגות וההדרכה שלהם ולעבוד כמדריכי קייטנות ומחנות קיץ של הסוכנות היהודית לבני נוער.

במידה ובני נוער הם לא הקהל המועדף עליכם, תוכלו גם לעבוד כמדריכי טיולים למבוגרים ולקבוצות ישראלים שמגיעים לחופשה במסגרת טיולים מאורגנים לחו”ל. אותם מדריכים הם למעשה פרילנסרים, אבל בדרך כלל צריכים להיות רשומים כמורי דרך מקצועיים בארץ או בחו”ל. מורי דרך מסוימים מועסקים גם על ידי חברות תיירות וגם על ידי רשויות מקומיות.

איך למצוא עבודה זמנית

לאחר שהחלטתם איזו עבודה הולמת את כישוריכם על הצד הטוב ביותר, תוכלו לפנות לאחת מחברות ההשמה או סוכנויות המתחמות בעבודה בחו”ל כמו חברות להוצאת אשרה (ויזה).

חברות אלו יכולות לספק את המידע הבירוקרטי שתצטרכו כגון; פרטים על התהליך, אילו אישורים צריך להכין, מהם תנאי ההעסקה, השכר וכדומה.

יחד עם זאת, כדאי תמיד לקבל דעה של קרובים ומכרים אשר כבר התנסו בעברם בעבודה בחו”ל, לקבל המלצות על מקומות ועל שיטות מכירה שהוכחו כיעילות עם קהל היעד.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות משתלמות עבורך!