עבודות מכירה באוסטרליה לצעירים

מגוון הצעות עבודה באוסטרליה במכירות מוצעות לישראלים צעירים – בחרנו לתת לכם סקירה קצרה על הנושא

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!ישראלים רבים בגילאי 20-25 חולמים ושואפים להגיע לאוסטרליה כדי למצוא עבודה רווחית תוך כדי שהם משנים אווירה מזו של הארץ (במיוחד אלו שרק השתחררו מצה”ל), רואים נופים אחרים, מכירים תרבויות חדשות, חווים את ההנאות שבחיים ובעיקר משלבים את העבודה עם טיול ביבשת המקסימה הזו. בדיוק בגלל זה הבאנו בפניכם מידע שישפוך מעט אור על הדברים שיש לקחת בחשבון עוד לפני שרוכשים את כרטיסי הטיסה לאוסטרליה וטסים לעבוד.

מהן העבודות הנפוצות ביותר לצעירים באוסטרליה

ובכן, מכיוון ואנו מדברים על שכבות גילאים שבין 20-25, אז מדובר כמובן על עבודות שלא מצריכות ניסיון או הסמכה כלשהי בין אם זו הסמכה מקצועית או בין אם זו הסמכה אקדמאית, אלא יותר על עבודות בתחום המכירות כגון עבודה בעגלות ומכירת ציורי שמן.

מכירת ציורי שמן – בסוג זה של עבודה תמצאו עצמכם בדרך כלל נודדים מדלת לדלת ומציעים למכירה ציורים בפרברי הערים הגדולות של אוסטרליה, שיטת מכירה זו נשמעת לכם אולי מיושנת וקצת פרימיטיבית אבל האמינו לנו שהיא גורפת הצלחות רבות בתחום. בסוג עבודה זו לרוב המעסיק יתגמל אתכם על כל מכירה שתצליחו לבצע וזה מה שהופך את עבודה זו לכל כך פופולארית בקרב הצעירים הרבים שבאים לעבוד באוסטרליה.

עבודה בעגלות – סוג זה של עבודה גם הוא עוסק במכירות, העגלות הן למעשה דוכנים המוצבים בדרך כלל בקניונים ובמרכזי הקניות הומי האדם, מטרתם היא להיות במרכז המעברים ובכך למעשה למשוך אליהם את העוברים והשבים. גם בסוג עבודה זו בעלי העגלות מתגמלים את העובדים על כל מכירה בבונוס כספי.

האם צריכים אישורים כדי לעבוד באוסטרליה

התשובה לשאלה זו היא חד משמעית כן! כמו בכל מדינות המערב האחרות, אוסטרליה מבקשת לשמור על גבולותיה מעובדים זרים ובכך לסייע למעשה למאבק שלה באבטלה המקומית. אישור עבודה באוסטרליה הוא לא משהו שקל כל כך להוציא אך גם לא בלתי אפשרי, ישנם מקרים בהם תוכלו לקבל אשרת עבודה גם אם אתם לא אזרחי אוסטרליה ואת זאת אפשר לברר מולנו.

כמובן במידה ואתם מחזיקים בדרכון אוסטרלי אין כל בעיה ואין כל צרך באישורים.

למי מתאים עבודות אלו

ובכן האנשים המתאימים לעבודות שהזכרנו קודם לכן הם בעיקר אנשים בעלי מוטיבציה להצליח, אנשים שאוהבים לדבר עם אחרים, שיודעים לחייך וליצור קשרים במהירות, אין כל צורך בניסיון קודם במכירות, אם יש לכם את הנתונים שדיברנו אליהם קודם לכן אתם תצליחו בעבודות אלו במוקדם או במאוחר מכיוון ויכולות המכירה הם ידע נרכש.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!