רעות משולם

עבדה בגרמניה כ-10 חודשים

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!



מי אני ומה שמי

היי, שמי רעות, אני במקור מחיפה, עבדתי בגרמניה כמעט כשנה ואני שמחה על כל רגע שהיה לי לקחת חלק מהמקום המדהים הזה.

איך הגעתי לעבוד בגרמניה

הגעתי לעבודה בגרמניה אחרי שנה וחצי בהן גרתי באילת. סיימתי תקופה יפה מאוד והתלבטתי האם להתחיל ללמוד או לטוס לחו”ל לפני הלימודים כדי לעשות הרבה כסף בעבודה בעגלות. כי בכל זאת, כדי לממן לעצמי את הלימודים הייתי צריכה לעשות קודם כל כסף, והרבה. הגעתי לוירגו דרך חברה טובה שהמליצה בחום לחפש עבודה דרכם.

במשרדים קיבלתי את ההרגשה שהגעתי למקום הנכון ושאין לי אפילו צורך לבדוק חברות אחרות. המקום השרה אווירה של מקצועיות ועבודה קשה המשלבת תוך כדי חווית עגלות מהנה. בהתחלה התלבטתי מאוד בין עבודה בניו זילנד לבין עבודה גרמניה.

קצת על העבודה בגרמניה

נכון שבמבט ראשון גרמניה לא נשמעת יעד חם (תרתי משמע) אבל מהר מאוד גיליתי שזה ה-יעד בה’ הידיעה! הגעתי לאזור שהיה עוד ממש בחיתוליו ונדהמתי לגלות איזה מזל היה לי. אני תמיד אומרת למשפחה והחברים שאם לא הייתי מגיעה לאזור הזה ועובדת תחת המנהלים שלי סביר להניח שלא הייתי נשארת בעולם העגלות. הם קיבלו אותי בצורה הכי חמה שאפשר ונתנו לי הרגשה שנכנסתי למשפחה של ממש. כמובן שכמו כל התחלה, היא הייתה לא פשוטה ומאוד מאתגרת, אבל ההשקעה בהדרכות המקצועיות, היחס האישי והאמפתיה עשו את כל ההבדל. מהר מאוד קיבלתי את הכלים להצלחה, את כל הטריקים הקטנים והפיצ’ים הגדולים. אין לי ספק שהגעתי למקום הנכון.

הכל תאם את הציפיות שלי, אם זה הקניון המטורף שעבדתי בו, המנהלים האיכותים, השפה החדשה שלמדתי וכמובן – איך לא, המשכורות המטורפות שהופכות את ימי העבודה הקשים למשתלמים ביותר.

בחברה בה עבדתי מטפחים את העובדים למצוינות והישגים גבוהים וראיתי מהר מאוד שהכל אפשרי אם רק רוצים. הצבתי לעצמי מטרות חדשות והגעתי אליהן, השמים הם לא הגבול!

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!