שילוח סחורות לאוסטרליה

חברות שילוח בין-לאומיות יסייעו לכם לשלח את המטען לאוסטרליה

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!היענות לציווי או להצעה – “שלח לחמך על פני המים” אינה כרוכה בהכנות ובלוגיסטיקה מורכבת, אבל כאשר אנחנו רוצים או נדרשים לשלוח מטען גדול וכבד – היעד המתבקש והטבעי לפנות אליו לביצוע המשלוח הוא חברת הובלות ושילוח בין – לאומי.

ידע, מקצועיות, ניסיון ותשתית לוגיסטית רחבה הופכים את שירותיה של חברת השילוח למענה המיטבי עבור מי מכם שסוחרים עם מדינות שונות בכלל ועם אוסטרליה בפרט.

הובלה ימית היא החלופה המתאימה לרבים. בקיאותה של החברה בנהלים הרווחים במכס וטיפולה הממוקד והמהיר בניירת הכרוכה בהעמסת המטען, בפריקתו ובשחרורו, מקלה על יצואנים ויבואנים לסחור עם מדינות מעבר לים.

ריכוז כל הפעילויות הכרוכות בשילוח סחורות לאוסטרליה תחת קורת גג מקצועית אחת מקצרת, מייעלת ומוזילה את תהליכי המשלוח ואת עלויותיו. הוא מונע כפילויות, סרבול, עיכובים ובזבוז זמן.

יתרונות שילוח באמצעות חברת שילוח בין-לאומי

עמידה קפדנית בלוח זמנים.

תנאי אחסון מיטביים של הסחורה בטמפרטורה הנדרשת גם בעת הובלה ימית.

טיפול מהיר מול רשויות המכס.

שירות הכולל, על-פי צרכי הלקוח ודרישותיו: אריזה, אחסון, שינוע.

התאמת סוג השילוח ומתכונתו – באוויר, ביבשה או בים – לאופי המטען (כגון מזון, תרופות ועוד) לצרכי הלקוח ,ללוח הזמנים שהוא מחויב לו ושיקולים נוספים.

המכולות שבהן מתבצע השילוח הימי אטומות וכבדות (עשויות מתכת כבדה), מה שמקשה על גנבים פוטנציאליים.

החברה משקיעה כל מאמץ על מנת למלא את המכולה, כך שהלקוח לא יידרש לשלם עבור מקום שאינו מנוצל.

כאשר השותפים העסקיים שלכם מתפללים שהסחורה תגיע בשלום…

החברה מציעה ללקוחותיה סל שירותים מגוון העשוי לכלול שירותי אחסון, שבהם הסחורה שמורה, מאובטחת ומוגנת לכל פרק זמן שיידרש עד לשילוחה או לפרק זמן שנדרש על מנת להתארגן לקליטתה לאחר הגעתה.

במידה שנדרש שילוח של חפצים יקרים ורגישים במיוחד (כגון יצירות אמנותיות), החברה תנחה אתכם ותייעץ לכם כיצד למלא את הניירת הנדרשת, תסייע לכם באריזה ותסדיר עבורכם את נושא המכס והביטוח, עד הגעת הסחורה ליעדה.

החברה מציעה לכם מארזים איכותיים ובטיחותיים, כאשר לכל חפץ מוצע כלי הקיבול המתאים ביותר לאריזתו ושיטת האריזה הטובה ביותר.

מי מכם שנדרשים להשתמש בקביעות ובתדירות גבוהה בשירותי שילוח בינלאומי בכלל ובשילוח ימי בפרט ודאי יידעו להעריך ולהוקיר את השירות המקצועי שמציעה להם חברת שילוח ותיקה, אשר רואה את לקוחותיה כנכס החשוב והיקר שלה.

היחס האישי לכל לקוח בא לידי ביטוי בהקפדה היתרה על כל שלב בתהליך השילוח עד לווידוא הגעתה של הסחורה ליעדה כשהיא שלמה כפי שהיתה עם שילוחה.

כאשר אתם מפקידים את הסחורה היקרה בידיה של חברת שילוח מנוסה ומקצועית מכל בחינה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי המשלוח יגיע ליעדו בדרך הבטוחה והמאובטחת ביותר.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!