שירן רחמים

עבדה בניו זילנד כחצי שנה

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!מי אני ומה שמי

היי לכולם, אני שירן, במקור מקיבוץ כפר-מסריק, עבדתי בניו זילנד כחצי שנה.

איך הגעתי לעבודה בניו זילנד

אז כל החשיבה על עולם העגלות קרתה במהלך ישיבה שגרתית עם החברים מהקיבוץ, והשאלה שעלתה זה איך חוסכים עכשיו כסף לטיול של אחרי צבא? ואז עלה הרעיון לטוס לע-ג-ל-ו-ת!!! הגעתי לוירגו דרך אחות שלי, שמצאה עבודה דרך האתר, היא הסבירה לי קצת על העבודה ועל וירגו וכמובן על החוויות המשוגעות. מצאתי חברה מסודרת ולאחר מפגשים והדרכות במשרדים נקבע הכרטיס טיסה למדינה הכי מדהימה בעולם.

קצת על העבודה בניו זילנד

אחרי טיסה ארוכה נחתי בניו זילנד והגעתי לאוקלנד, שם התחלתי את המסע האישי שלי עם העולם המטורף הזה. ההתחלה לא הייתה הכי קלה, נוכחתי להבין שהעבודה על העגלה היא אינטנסיבית ומאתגרת ועם הרבה תמיכה של המנהלים והעובדים שאיתי ידעתי שזה המקום הנכון בשבילי ושאני הולכת להצליח.

עבודה בעגלות היא קשה, מתישה וגם כיפית וחווייתית! כל יום לפגוש אנשים חדשים, להכיר תרבויות שונות, לנצח ולהפתיע את עצמך ולדחוף כל הזמן לשיאים חדשים!!! ושלא נדבר על כמות הכסף שעושים פה – כי אין מקום אחר…

בהזדמנות זו אני רוצה להודות בראש ובראשונה למנהלים התותחים שלי על השיחות, האמונה והתמיכה האין סופית, אין לכם מושג כמה אני מעריכה אתכם על כל זה. למנהל המרחב על העזרה וההבנה באמת תודה, לחברים שהכרתי בכל התקופה הזאת תודה על הפרגון והאהבה – וכמובן למשפחה היקרה והמדהימה שלי שכל הזמן דחפה אותי קדימה באהבה, בתמיכה ובכוח להמשיך.

חברים יקרים רק שתבינו ניו זילנד מעצמה ובאמת אין מקום אחר!

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!