שני רחמים

עבדה בדרום אפריקה כחמישה חודשים

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!מי אני ומה שמי

היי לכולם, קוראים לי שני רחמים, במקור מגבעת אבני, ואני עבדתי באזור דרבן, דרום אפריקה, כמעט 5 חודשים!

איך הגעתי לעבודה בדרום אפריקה

אחרי שנתיים של שירות מדהים בצה”ל השתחררתי לעולם האמיתי, עולם שבו צריך להתקיים בכוחות עצמנו – לטייל ולראות עולם, ללמוד ולהתבסס כלכלית. הבנתי שאי אפשר עוד להיות תלויים באבא ואימא וצריך לעשות כסף והרבה. עולם העגלות משך במיוחד – עבודה בעולם, בתרבות אחרת, שמביאה המון המון כסף!

התחלתי לחקור באינטרנט, לשמוע אנשים שעבדו בעגלות והשם “וירגו” עלה לא מעט פעמים. החלטתי לבצע חיפוש קצר בגוגל, נכנסתי לאתר שלהם ודיי מהר מצאתי חברה רצינית. נסעתי למשרדי החברה כדי לראות מה מסתתר מאחורי מה שיש להם להציע, ואיך שהגעתי בנות המשרד קיבלו אותי בחיבוק ענקי ובאהבה גדולה ונתנו לי הרגשה שהגעתי למקום הנכון. הרושם הראשוני קנה אותי, הבנתי שזו חברה גדולה, חמה ואחראית. לפני הטיסה קיבלתי ליווי מקצועי בכל מה שהייתי צריכה, כל שאלה, אפילו בשעות הקטנות של הלילה… ידעתי שיש לי על מי לסמוך.

אחרי כמה חודשים כבר הייתי על מטוס בדרך לדרום אפריקה לדרבן. בהתחלה היו המון חששות – דרום אפריקה?!!? הסטיגמה מפחידה… מתי אתחיל לעשות כסף? איך אצליח לעמוד בשעות העבודה? איך זה לגור עם עוד 5 שותפים?

קצת על העבודה בדרום אפריקה

הנחיתה הייתה רכה – המנהלת מרחב המהממת ושאר העובדים קיבלו אותי יחד עם אנשי מכירות ותיקים שלימדו אותי איך מוכרים. שבוע שני בעגלה כבר מכרתי 18 קיטים ביום.

לא לקח הרבה זמן כדי להבין שדרבן זו עיר משוגעת, עיר של אנשים מדהימים וחמים, תרבות מיוחדת, דירות מפנקות וכמובן – הקניונים המפוארים הומי האדם. העובדים איתו היו מדהימים, פשוט משפחה!

מיום ליום התחלתי להתאהב בעבודה הזו, הלכתי לישון כל לילה עם חיוך על הפנים וקמתי בבוקר לעגלה בהתרגשות! זה חשוב לאהוב את העבודה, את המוצרים, את האנשים, את המכירות כדי להצליח וכדי ללמוד ולחוות את היום.

לאורך התקופה שלי בדרום אפריקה הבנתי שהמנהלים דואגים מאוד להצלחה של העובדים, נותנים להם אנרגיות ומהווים דוגמה אישית. היו איתי אנשים איכותיים שילוו אותי לכל החיים. החברה בה עבדתי דאגה שאעשה כסף וכמה שיותר באמצעות הדרכות, לימוד שיטות מכירה, תמיכה – וכל זה בהמון הנאה.

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!