תהילה מאיר

עבדה בגרמניה כ-7 חודשים

רוצה שנעזור לך למצוא עבודה במהירות? השאר פרטים עוד היום!מי אני ומה שמי

היי, קוראים לי תהילה ועבדתי כשבעה חודשים בגרמניה, בעיר דרזדן.

איך הגעתי לעבודה בגרמניה

הגעתי לעבודה בגרמניה לחוצה וחוששת מהדרך החדשה אליה בחרתי לצאת. כמו רבים מכם עבדתי לאחר השחרור מהצבא במלצרות במטרה לחסוך כסף לחיים, לטיול ארוך, למחייה וללימודים – דבר שהתברר כקשה ביותר ואף כמשימה כמעט בלתי אפשרית.

ההבנה הזו דחפה אותי להתעניין בעבודה בעגלות ובגלל שיש לי דרכון אירופאי הרגשתי שזוהי דרך מעולה לחסוך כסף במהירות וביעילות. לאחר חיפושים רבים הגעתי לאתר וירגו, הם קישרו אותי עם חברה בעגלות איתם נפגשתי, שם התרשמתי מהמקצועיות ומההיענות לשאלות הרבות שלי, כל מה שנותר הוא לבחור היכן לעבוד? שמעתי על גרמניה ואם להיות כנה, גם לי בדיוק כמוכם עברה המחשבה “מה לעזאזל חבורת ישראלים מחפשת בעיר במזרח גרמניה (דרזדן)”? אך למרות כל המחשבות והחששות, לאחר שיחה אחת עם מנהלת בשם שירן, שיחה בה היא תיארה את העבודה ואת אופי האזור הזה, החלטתי ששווה לבדוק!

קצת על העבודה בגרמניה

בהתחלה ניסיתי להתרגל לשפה, לאווירה האירופאית ולשעות העבודה העמוסות, אך בזכות הליווי המקצועי והרגשי מצד המנהלות מהר מאד הרגשתי בנוח. השורשים הצפון אפריקאיים שלי השתגעו, אך התאהבתי כל יום עוד טיפה בעבודה הזו. עבודה בעגלות היא עבודה ייחודית שנותנת תחושת סיפוק, שמלמדת אותך חשיבה חיובית, אמונה בעצמך, שמאתגרת אותך כל בוקר מחדש. כאשר אתם מצליחים לעמוד במטרה שלכם בסוף היום יש הרגשה בגוף כאילו זה עתה טיפסתי על הר מאד גבוה וכעת אני עייפה, מאושרת ומסופקת.

האמת שזה לא קשה כמו שחשבתי, במהרה הבנתי שזה לא קשה לחסוך עשרות אלפים (וכאן מדובר ביורו המטבע הכי משוגע) כשאתה עובד בקניון מטורף שהתנועה בו היא בלתי פוסקת, כשבכל שעה ביום צפויה לך מכירה מפתיעה ואין שום סיכוי שבעולם שהעבודה שלך לא תשתלם לך במהלך היום!

מלבד הכסף, מעטפות הסילברים והגולד, למדתי להכיר את האוכלוסייה הגרמנית ולנהל שיחות מעמיקות עימם ולעיתים רבות אף להרגיש שאני שגרירת ישראל בלב דרזדן – מקום בו פוגשים מדי יום אלפי תיירים מגרמניה ומחוצה לה.

האווירה כאן היא משפחתית ואוהבת ושיטת העבודה – למכור באהבה ובכבוד. אין ספק שהמסע הזה לימד אותי רבות על כוחה של מחשבה, על כוחה של החלטה, על מוסר עבודה וחריצות. לצד הירידות היו ימים שהרגשתי שניצחתי ושעמדתי במטרות שלי והכי חשוב אני יודעת ובטוחה שהשמיים הם לא הגבול ובכל יום ובכל שעה יש הזדמנות לעשות משהו משוגע.

גרמניה מזרח זה המקום להגשים בו חלומות ולא לפחד להעז לחלום בגדול!

צור קשר עוד היום לקבלת הצעות עבודה משתלמות עבורך!